Dyrektor Szkoły:
Waldemar Olszyna
Wicedyrektor Szkoły:
Elżbieta Gołębiowska
Pedagog:
Agnieszka Skipirzepa-Sapińska
Pedagog specjalny:
Małgorzata Sikora-Zaremba
Psycholog:
Agata Cichocka
Logopeda:
Anna Czerniakowska
Biblioteka:
Beata Przybył
Nauczyciele świetlicy:
Jolanta Adamczyk
Aleksandra Jancz
Lucyna Kasprzak
Aneta Miłek
Maria Sobocka
Agnieszka Taczała
Edukacja wczesnoszkolna:
Magdalena Adamska
Magdalena Janiak
Anna Kalita
Elżbieta Łącka
Hanna Majewska
Agnieszka Wypych
Język polski:
Iwona Kucharska
Agata Siczyńska
Elżbieta Sobczak
Weronika Mizgiro
Język angielski:
Marta Bronz
Piotr Forysiak
Lidia Trocha-Szostek
Barbara Wechman
Język niemiecki:
Andrzej Goździewicz
Matematyka:
Elżbieta Gołebiowska
Stanisław Juszczak
Anna Sztandera
Geografia:
Daria Borwik
Magdalena Raczkowska
Historia:
Klaudia Nadarzycka
Wychowanie do życia w rodzinie:
Klaudia Nadarzycka
Wiedza o społeczeństwie
Klaudia Nadarzycka
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Iwona Kucharska
Przyroda:
Daria Borwik
Stanisław Juszczak
Biologia:
Daria Borwik
Fizyka:
Ewelina Sulej
Chemia:
Anna Sztandera
Informatyka:
Ewelina Sulej
Muzyka:
Piotr Forysiak
Weronika Mizgiro
Plastyka:
Marta Lisiak
Technika:
Marta Lisiak
Religia:
Dorota Kaczyńska
Maria Sobocka
Wychowanie fizyczne:
Jacek Bartkowski
Dominik Grudziński
Maja Ignaszak
Waldemar Olszyna
Magdalena Raczkowska
Doradztwo zawodowe:
-------------------------------
Nauczyciel wspomagający:
Katarzyna Plewicka
Zajęcia rewalidacyjne:
Beata Kowalska
Weronika Mizgiro
Katarzyna Plewicka
Małgorzata Sikora-Zaremba
Pokaż starsze |
||
Data zmiany | Redaktor | Opis zmiany |
2024-01-22 11:44:11 | Renata Jasińska |
|
2022-10-07 10:47:06 | Renata Jasińska | |
2022-10-07 10:46:25 | Renata Jasińska | |
2022-10-07 10:45:52 | Renata Jasińska | |
2022-10-07 10:35:11 | Renata Jasińska | |
2022-10-07 10:31:03 | Renata Jasińska | |
2021-11-05 08:53:33 | Renata Jasińska | |
2021-05-24 08:51:38 | Renata Jasińska | |
2017-10-10 13:45:53 | Renata Jasińska | |
2017-10-10 13:02:11 | Renata Jasińska | |
Pokaż starsze |